pogrzeby marklowice

Mobilne biuro

Pogrzeb jest najbardziej uroczystym sposobem na oddanie hołdu po raz ostatni Bliskim Zmarłym. Ta okoliczność domaga się zaangażowania wszystkich osób, które pragną włączyć się w organizację tej ceremonii.

Wybór odpowiednich usług pogrzebowych czy dobór akcesoriów funeralnych to niezwykle ważne elementy. Istnieje zresztą wiele kwestii, które powinny zostać uzgodnione już na samym początku przygotowania uroczystości żałobnych.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Styx z Rybnika oferują pełną dyspozycyjność do wzięcia na siebie odpowiedzialności za organizację i realizację ceremonii żałobnej. Czynimy to zawsze po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z Rodziną Zmarłego.

W naszym biurze zawsze oczekuje na Państwa kompetentny i pomocny personel. Wiemy jednak, że nie zawsze wizyta w naszej siedzibie jest możliwa, dlatego w naszej ofercie znalazło się tzw. mobilne biuro. Dodatkowo duża ilość położonych blisko siebie miejscowości sprzyja pracy mobilnego biura, zwłaszcza w Wodzisławiu Śląskim.

Kontaktując się telefonicznie z firmą Styx mogą Państwo poprosić o wizytę naszego pracownika w miejscu, które uznają Państwo za stosowne i dogodne (np. u Państwa w domu). W najbliższym możliwym terminie przedstawiciel naszej firmy pojawi się we wskazanym miejscu, aby tam uzgodnić wszystkie niezbędne detale związane z pogrzebem.

Z usługi mobilnego biura mogą skorzystać głównie mieszkańcy Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Marklowic, Świerklan i okolic tych miejscowości.

 

biuro mobilne