pogrzeby marklowice

Pogrzeby tradycyjne

Organizacja pogrzebu obejmuje wiele kwestii formalnych oraz praktycznych. Kwestie formalne zazwyczaj związane są z kontaktem z rozmaitymi urzędami, innymi instytucjami państwowymi, cmentarzami i kościołami. Personelem zakładu pogrzebowego dokłada starań w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych tak, aby spełniały oczekiwania Rodziny Zmarłego. Często wybieraną formą pochówku jest pogrzeb tradycyjny czyli taki, kiedy do grobu odprowadzana jest trumna z ciałem Osoby Zmarłej. Forma takiej uroczystości może być wyznaniowa lub świecka.

Bardzo szanujemy tradycję i kulturę pogrzebu ze względu na to, że prowadzimy jedną z najstarszych firm pogrzebowych w regionie. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym do przygotowania eleganckiego konduktu nowoczesnymi i eleganckimi karawanami, w tym nawet zabytkowym karawanem konnym. Posiadamy bogaty wybór eleganckich trumien z których te najpiękniejsze  – dębowe pochodzą z naszej własnej produkcji.  Przygotowujemy też piękne palmy i wiązanki w naszej własnej kwiaciarni.

Zakład Pogrzebowy Styx ma długoletnie doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych. Działamy na lokalnym rynku usług pogrzebowych od pokoleń. Zachęcamy wszystkich, którzy decydują się na taki pogrzeb, do kontaktu. Złożenie na barki firmy Styx tego odpowiedzialnego zadania, jakim jest ostatnie pożegnanie Bliskiej Osoby, daje Rodzinie Zmarłego pewność przygotowania uroczystości pięknej w każdym detalu. Troszczymy się nie tylko o przebieg ceremonii, ale także o dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych.

pogrzeby-tradycyjne